Buildcorp – Jadrové vŕtanie a rezanie

Naše služby

Práce vykonávame na celom území sr

Jadrové vŕtanie

Prostredníctvom tejto techniky dokážeme vytvoriť presné otvory vhodné pre technologické prestupy (voda, plyn, kúrenie…) do akéhokoľvek materiálu, bez prasklín či vibrácií.

Rezanie betónu

Vykonávame komplexné rezanie diamantovou technikou. Pomocou stenovej píly vieme vytvoriť alebo zväčšiť okenné otvory či odstrániť napríklad celú stenu. Rezanie je bez vibrácií a nespôsobuje praskliny.

Sanácia muriva

Náš tím vykonáva profesionálne sanačné práce, ktoré zastavujú vzlínajúcu vlhkosť, riešia problémy s vlhkým murivom. Toto zabezpečí že konštrukcia vašej budovy zostane suchá a bez tvorby výkvetov a plesní

Chemické kotvenie

Táto technológia umožňuje kotvenie dynamicky namáhaných konštrukcií, profilov a strojov. Chemické kotvy sú vhodné do betónu, dutého i plného muriva. Používame výhradne chemické kotvy Hilti.

Protipožiarne systémy

Poskytujeme špeciálne protipožiarne utesnenie, ktoré zabezpečuje pôvodnú požiarnu odolnosť stavebných konštrukcií a tým zabraňujú šíreniu ohňa, prípadne dymu. Používame náradie značky Hilti.

Podrezávanie muriva

Pomocou tejto techniky dokážeme odstrániť vlhkosť muriva a zabrániť šíreniu plesní. Spočíva v prerezaní muriva po jeho celej šírke profesionálnou lanovou alebo reťazovou pílou a vložením vhodnej hydroizolácie do vzniknutej škáry.

no excuses swiper icon vibration removebg preview

Nenarúša statiku stavby vibráciami

Záruka kvality - Hilti

Používame výhradne značku HILTI

24/7

Kedykoľvek nás neváhajte kontaktovať

62790

Pracujeme vo výškach aj vo výkopoch

Flag map of Slovakia.svg

Služby poskytujeme na celom území SR

Potrebujete Viac informácií?